Autor Vladimíra Semeráková
letošní účasti v Ekonomické olympiádě je pro naše gymnázium velice příznivá.
Do celostátního kola EO pro žáky NG postoupilo mezi 50 nejlepších 6 našich žáků ze tříd 4.J a 4.M.
Z nich postoupili po prvním kole do TOP 10 dva a nakonec skončili:
Amálie Zemanová ze 4.J na 4. místě a Šimon Zeman ze 4.M na 9. místě.
A vítěz loňského ročníku, Eduard Bolina z 5.M, se letos neztratil ani mezi studenty SŠ a hned vybojoval krásné 5. místo.


